Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Elu kõige tähtsam saladus  – see on võime oma elu ise juhtida.

On kaks võimalust – kas juhid oma elu ise või lased seda juhtida väljastpoolt. Kas sina kontrollid oma elu või lubad välisel maailmal, teiste inimeste arvamustel ja olukordadel seda teha? See on suur vahe ja määrab, kuidas sa oma elu koged.

Leia tasakaal enda seest, mitte välistest asjadest

Kui otsid tasakaalu ja rahu ainult väljastpoolt, jääd sa alati sõltuma muutuvatest tingimustest, ootustest ja kogu sellest virr-varrist, mis maailmas toimub. Tõeline tasakaal tuleb sinu sisemusest, sinu südamest ja meelerahust. See on see, mida ei saa keegi teine sinult ära võtta.

Arenda ennast nii, et suudad särada ja toime tulla igas olukorras

Ilma väliste trikkide või abivahenditeta. See tähendab, et sa pead olema autentne, tõeline sina ise. Sa ei vaja väliseid rekvisiite, et näidata, kes sa tegelikult oled. Sinu sisemine jõud ja enesekindlus on need, mis tõeliselt loevad. Sa pead endale ise päriselt otsa vaatama ja olema endaga paganama aus.

Kui suudad selle saavutada, siis ei saa sind väline mõjutada ja sina ise lood enda elu. Sa saad luua täpselt sellise elu, nagu sa ise tahad. Sa ei ela enam võõraste juhiste järgi ega luba teistel määrata, kuidas peaksid oma elu elama. Sa oled oma elu peremees ja loov jõud. Sa oled kõiksus.

Kuidas seda saavutada?

Õpi ennast tundma. Ole aus iseenda vastu. Sa pead endale päriselt otsa vaatama ja tunnistama nii oma tugevusi kui ka nõrkusi. Ainult siis, kui oled iseendaga aus, saad hakata tegema tõelisi muutusi.

Praktiseeri meditatsiooni. See aitab sul leida tasakaalu, sisemist rahu ja olla vaikuses endaga. Päris tihti koged ka “müstilisi” asju, mida ei oska alati seletada, aga mis panevad sind uskuma iseendasse, kõiksusesse ja sellesse arusaama, et kõik on üks. Regulaarne meditatsioon ja miks mitte ka jooga aitavad sul ühendada end oma tõelise olemusega.

Ela tervislikult. Söö puhast ja värsket toitu, maga piisavalt, liigu. Poolfabrikaadid ja töödeldud toit tuimestavad su tajusid ja mõtteid. Tervislik keha on aluseks tugevatele vaimsetele ja emotsionaalsetele võimetele. Kui su keha on terve ja tugev, tunned end energilisemana ja suudad paremini keskenduda oma eesmärkidele.

Positiivne mõtlemine. Keskendu positiivsetele mõtetele ja ole tänulik. Asjadele negatiivsuse sildi külgepanek on puhtalt subjektiivne ja kogemuslik ning sellega annad sa enda käest võimu ära, sest lased välisel oma tundeid mõjutada. Tegelikult kõik lihtsalt on. Seega on parem õppida oma mõtteid ja tundeid juhtima.

Ära võta elu liiga tõsiselt. See on mäng, kus sa saad proovida ja katsetada kõike. Miks mitte siis teha see mäng nauditavaks ja lõbusaks? Proovi katsetada oma võimeid ja piiritust. Sest sa oled tegelikult osa kõiksusest, teadvusest – kõigest, mis lihtsalt on.

Need mõtted jõudsid eile õhtul minuni ja oli teadmine, et pean neid ka maailmaga jagama. Selliselt said need siis kirja 🙂.

Päikest 🌞,
Reilika

 

Reilika Rootsma-Trall
supermina.ee
IG: https://www.instagram.com/supermina.ee/
FB: https://www.facebook.com/Supermina.ee/
FB kogukond: https://www.facebook.com/groups/794768615997651

Jaga inspiratsiooni

Soovitatud videod ja helid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga