Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Positiivne suhtumine ja olemise seisund

Ükskõik, millised on kellegi teise kavatsused sinu suhtes, on sul alati võimalus otsustada, mida see sinu elus kaasa toob. Näiteks võid otsustada, et sinu elus toob iga kogemus kaasa AINULT positiivse tulemuse. Sinu füüsiline reaalsus on ainult selle tulemus, kuidas SINA seda määratled.

Kui määratled oma kogemusi positiivselt, saad positiivse tulemuse, olenemata sellest, kas keegi teine soovib sulle halba või mitte. See, kuidas keegi teine sind või elu näeb, ei puuduta sind – see on nende asi, mitte sinu oma.

Ükski olukord ei sisalda olemuslikult võitlust ja kannatusi. Kogu vastupanu tuleneb ainult meie enda määratlusest olukorra kohta.

MIDA SEE TÄHENDAB?

 

Piiratud sisu
Selle postituse täispikk tekst on kättesaadav Superklubi liikmetele (SupeLugeja, SuperStart ja SuperKlubi pakett). Sisu nägemiseks logi sisse või liitu.

 

Pea meeles, et vastupanu ja kannatused tulevad sellest, kuidas sa olukordi määratled. Muuda oma määratlust ja muudad oma kogemusi. Elu on täis võimalusi ja väljakutseid, kuid meie suhtumine määrab, kas näeme neid võimalustena kasvada või takistustena. Kui suudame igas olukorras leida positiivse külje ja keskenduda sellele, siis loome enda jaoks positiivse ja toetava reaalsuse.

Ära unusta, et sina oled oma elu looja. Sul on võime ja jõud määratleda oma kogemusi viisil, mis toetab sinu kasvu ja heaolu. Iga päev on uus võimalus valida positiivne suhtumine ja muuta oma elu paremaks.

Päikest 🌞,
Reilika

 

Reilika Rootsma-Trall
supermina.ee
IG: https://www.instagram.com/supermina.ee/
FB: https://www.facebook.com/Supermina.ee/
FB kogukond: https://www.facebook.com/groups/794768615997651

Jaga inspiratsiooni

Soovitatud videod ja helid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga