Search
Close this search box.
 • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
 • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Kogemuslood

Miks jagan oma lugu? Lood kui muutuse tööriistad.

Me kõik armastame häid lugusid. Olgu need filmid, raamatud või lihtsalt sõbra jutustused – lood ühendavad meid ja panevad tööle ka kujutlusvõime. Meie lood on erinevad, kuid emotsioonid ja kogemused, mida me läbi elame, on tihtipeale sarnased. Kuid mis teeb loo heaks? Ja miks on nii oluline oma lugu jagada? 

Lood on võimsad

Lood on võimsad tööriistad, mis suudavad meid muuta. See võib tunduda esmalt pisut võõras mõte, aga tõepoolest nii on. Kui jagame oma lugu, räägime mitte ainult minevikust, vaid loome oma sõnade ja emotsioonidega ka tulevikku. Iga lugu kannab endas tundeid, kogemusi ja õppetunde, mis võivad inspireerida ja motiveerida nii ennast kui ka teisi.

Lood olulised, sest need loovad konteksti ja seovad meid sügavamal tasandil. Kui kuulame lugu, mis resoneerib meie enda kogemustega, tunneme end mõistetuna ja suudame üksteisega samastuda. Jagades oma lugu, loome üksteisega ühenduse. Näiteks: kui räägin oma raskustest ja õnnestumistest, siis võib-olla leiad sa midagi, mis resoneerib ka sinu elus. See võib anda sulle jõudu ja motivatsiooni jätkata oma teekonda.

Lugude jagamine aitab meil ka iseennast paremini mõista. Kui paneme oma kogemused sõnadesse, saame neid analüüsida ja mõtestada. See aitab meil õppida ja kasvada. Just sinu lugu võib olla muutuse katalüsaatoriks – see võib avada uusi võimalusi ja perspektiive.

Kui me räägime oma lugu, siis tegelikult loome uut reaalsust. Meie sõnad ja mõtted kujundavad meie maailma ja mõjutavad seda, kuidas me end tunneme ja kuidas me käitume. Kui suudame rääkida oma lugu positiivselt ja inspireerivalt, siis saame muuta ka oma mõtteviisi ja seeläbi kogu oma elu.

Minu teekond

Reilika Rootsma-TrallMinu teekond on olnud täis tõuse ja mõõnu. Olen kogenud depressiooni, ärevust ja paanikahoogusid. Olen võidelnud toitumishäiretega. Olen käinud läbi “ametlikust tööst” lahtilaskmise teekonna. Kuid otsustasin, et need ei defineeri mind. Otsustasin oma uskumusi ja harjumusi radikaalselt muuta. Tänu sellele olen kogenud tohutut teadvuse avardumist ja tavamõistes “paranormaalsust”, võtnud lõpuks oma tervise, õnne ja elu eest vastutuse. See on olnud keeruline ja väljakutsuv teekond, kuid tänu sellele olen õppinud väga palju enda kohta ning saanud kasvada ja areneda. See on olnud tegelikult üks suurimaid õnnistusi.

Jagan oma lugusid palju Supermina sotsiaalmeedias.

Minu värske muutus: Identiteet 3.0

Hiljuti otsustasin teha suure muudatuse oma elus – “Identiteet 3.0”. Olen varemgi teinud suuri muutusi, kuid seekord võtsin ette 20 päeva veepaastu. See kogemus oli füüsiliselt ja vaimselt silmiavav. See andis mulle palju aega mõelda, mis mulle tegelikult korda läheb ja mida tahan oma elus muuta.

Veepaast aitas mul sügavamalt mõista oma uskumusi ja põhiväärtusi. Ma sain aru, millega olen oma elus rahul ja mida soovin muuta. See oli keeruline teekond, kuid see aitas mul avastada oma tõelist mina ja saada teadlikumaks oma eesmärkidest.

Kuidas ma muutusi oma ellu toon?

 1. Järgin oma kirge: Tegelen sellega, mis paneb mu südame kiiremini põksuma. 💖
 2. Annan endast vähemalt 100%: Panustan kõiges, mida teen, täielikult. 🌟
 3. Luban endale küllust ja rikkust: Olen valmis vastu võtma rohkem küllust ja rikkust. 💰
 4. Olen produktiivne: Astun iga päev vähemalt ühe sammu lähemale oma unistustele ja eesmärkidele. 🚀
 5. Toitun tervislikult: Minu keha on minu tempel ja ma austan seda parima ja inimesele ideaalse värske toiduga. 🍏
 6. Olen heas vormis: Füüsiline aktiivsus hoiab mind terve ja energilisena. 🏋️‍♂️
 7. Teen vaimseid praktikaid: Leian regulaarselt aega iseenda jaoks, et mediteerida, arendada ennast ja kasvada. 🧘‍♀️
 8. Elan täiega: Naudin igat hetke maksimaalselt, proovin uusi ja ägedaid asju. 🎉

Kuidas alustada oma loo jagamist?

Kui ka sina tahad oma lugu jagada ja seeläbi nii ennast kui teisi inspireerida, siis mõned mõtted, mida silmas pidada.

 1. Ole aus ja autentne: Jaga oma tõelist lugu. Ausus loob usaldust ja ühendust.
 2. Räägi oma tunnetest: Emotsioonid on lugude süda. Räägi, kuidas sa end tundsid ja mida sa kogesid.
 3. Jaga õppetunde: Iga lugu kannab endas õppetunde. Mõtle, mida sa oled oma kogemustest õppinud ja jaga seda teistega.
 4. Ole inspireeriv: Sinu lugu võib olla kellegi teise jaoks inspiratsiooniks. Räägi, kuidas sa raskustest üle said ja mida sa saavutasid.

Jaga oma lugu. Supermina kutsub sind jagama oma lugu meiega! Tahame kuulda, kuidas oled kasvanud, milliseid katsumusi oled ületanud ja milliseid väikeseid või suuri võite oled saavutanud. Sinu lugu võib olla just see, mis annab kellelegi teisele julgust ja lootust. Lugu saad jagada siin.

Lugude jagamine on võimas viis luua ühendust, inspireerida ja muuta. Minu lugu on minu teekond, mis on täis väljakutseid ja õppetunde. Jagades seda sinuga, loodan, et leiad sellest midagi, mis aitab ka sind oma teekonnal. Me kõik oleme oma loo autorid ja meie lugu on väärt jagamist.

Identiteedimuutuse kohta saad pikemalt lugeda blogipostitusest “Muuda oma identiteeti, et saavutada unistuste elu“.

Jaga inspiratsiooni