Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Mis on küllus ja kuidas seda oma ellu rohkem tuua?

Tahan sinuga jagada mõtteid teemal, mis on mulle väga südamelähedane – küllus. Mis see küllus päriselt on ja kuidas seda oma ellu rohkem tuua?

Kui kuuleme sõna “küllus”, mõtleme tihti rahale ja materiaalsele rikkusele. Minu meelest on küllus nii palju enamat kui ainult raha ja materiaalne. Küllus tähendab ka tervist, armastust, õnne, turvatunnet, rahu ja täitunud unistusi.

Küllus on TUNNE ja TEADMINE, et sul on piisavalt – piisavalt aega, piisavalt energiat, piisavalt armastust ja toetust. See on teadmine, et kõik, mida vajad, on juba sinu sees olemas ja et sina ise ja ka universum toetab sind kõiges, mida ette võtad.

Loomulikult tähendab küllus sealhulgas ka raha, sest tänapäeva maailmas annab raha võimalusi ja vabadust rohkem kogeda ning vähendada muretsemist ja stressi. Aga asi ei ole tegelikult otseselt rahas ja selle hulgas, vaid milliseid emotsioone ja sisemisi vajadusi see raha ning raha abil saadav täidab. Minu puhul näiteks on need põhiliselt turvatunne ja vabaduse tunne, et ma ei oleks kellestki sõltuv.

Kuidas rohkem küllust oma ellu tuua?

Positiivne mõtteviis

Kõik algab mõtlemisest.
Keskendu positiivsetele mõtetele ja ole tänulik kõige hea eest, mis su elus on. Tänulikkus avab ukse küllusele ja toob seda veel rohkem sinu ellu, sest oskad väärtustada seda, mis sul juba olemas on. Proovi alustada või lõpetada päeva väikese tänulikkuse harjutusele, mõeldes kolmele asjale, mille eest sa tänulik oled.

Tervislik toitumine

Külluslik elu algab tervislikust kehast. Toitumise osas on alati ruumi seda parandada, nii ka minul, sest olen aldis toidusõltuvusele. Minu enda jaoks on see üks keerulisemaid ja emotsionaalsemaid teemasid, millele pühendan palju oma aega.

Toida oma keha puhta ja tervisliku toiduga, mis annab sulle energiat ja elujõudu. Värsked puu- ja köögiviljad ja puhas vesi on suurepärased valikud, mis toetavad su keha ja vaimu. Kui su keha on terve ja tugev, tunned end energilisemana ja suudad paremini keskenduda oma eesmärkidele.

Aeg iseendale ja vaimne heaolu

Leia aega iseenda jaoks, mediteeri, praktiseeri joogat või lihtsalt naudi vaikust ja rahu. Sisemine rahu ja tasakaal loovad aluse oskusele olla hetkes, nautida seda ja lülitada end küllusliku elu voogu. Proovi iga päev leida mõni hetk, et lihtsalt olla ja nautida hetke –mediteerimine, trenn, jalutuskäik looduses, soe vann või rahulik lugemine.

Anna ja saa tagasi

Küllus on ka oskus jagada. Ole võimaluste piires helde oma aja, armastuse ja rahaga ning universum saadab sulle tagasi veel rohkem küllust. Teiste aitamine mitte ainult ei toeta neid, kes vajavad, vaid toob ka sinu ellu rahulolu ja õnnetunde. Väikesed heateod võivad lükata käima suuri muutusi.

Unistused ja eesmärgid

Julge unistada suurelt ja sea endale eesmärke. Kui tead, kuhu suundud, saad oma käitumist ja mõtlemist sellest tulenevalt suunata ning siis toetab universum sind sinu teekonnal samuti. Pane kirja oma unistused ja tee plaan, kuidas neid samm-sammult ellu viia. Konkreetsete eesmärkide seadmine aitab sul püsida motiveeritud ja liikuda järjekindlalt oma unistuste suunas.

Suhted

Küllus hõlmab ka tugevaid ja toetavaid suhteid. Armastus ja toetus, mida saad oma lähedastelt, aitab sul tunda end tõeliselt hoituna ja väärtuslikuna. Jagades teistele enda toetust, aitad neil end paremini tunda. Investeeri aega ja energiat oma suhetesse – olgu need pereliikmed, sõbrad või kolleegid. Kuula neid, ole kohal ja näita, et hoolid. Tugevad ja tervislikud suhted on tõeline rikkus, mis toob su ellu rõõmu ja turvatunnet.
Küllus on seisund, kus sa tunned, et sul on kõike piisavalt ja et oled pidevas voos, kus head asjad tulevad sinu ellu loomulikult ja kergelt. See on teadmine, et oled väärt kõike head ja ilusat ning et elul on sinu jaoks veel palju pakkuda. Kui sul on olemas see teadmine, hakkad ise ka vastavalt käituma ja küllust läbi oma tegude võimendama.

Päikest 🌞,
Reilika

 

Reilika Rootsma-Trall
supermina.ee
IG: https://www.instagram.com/supermina.ee/
FB: https://www.facebook.com/Supermina.ee/
FB kogukond: https://www.facebook.com/groups/794768615997651

Jaga inspiratsiooni

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga