Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

3-sammuline protsess, kuidas saada täpselt seda, mida soovid

Oleme kõik kuulnud ütlusi nagu „mõtle positiivselt” või „usu endasse”, aga kuidas täpselt liikuda unistuste täitumisest nende saavutamiseni? On olemas lihtne kolmesammuline meetod, mida paljud edukad inimesed on kasutanud oma soovide elluviimiseks. Kuigi see protsess on oma olemuselt lihtne, nõuab iga samm  julgust ja pühendumust.

Samm 1: Tunne, et oled väärt

Manifesteerimise alus on usk kogu oma olemusega, et sa väärid seda, mida sa otsid. Paljudel meist on lapsepõlvest juurdunud piiravad uskumused, mis korrutavad meie peas „ma pole piisavalt hea” või „ma ilmselt ebaõnnestun”. Need negatiivsed mõtted tuleb asendada positiivsega, enne kui saab toimuda tõeline muutus.

Kui seadsin eesmärgiks luua Supermina keskkonna ja tehnilise lahenduse, ütles minu sisemine kriitik mulle pidevalt „see ei õnnestu kunagi”, “sa ei saa üksinda tehes hakkama”, “see nõuab palju raha”, “kes oled sina, et infot maailmaga jagada” jne. Nende mõtete pärast venitasin alguses protsessi päris pikalt kuni sain aru, et pean nende mõtete vastu sõna otseses mõttes võitlema ja neid uskumusi asendama: “ma saan ise hakkama”, “tuleb lihtsalt alustada ja tegutseda”, “ma väärin oma unistuste elu”, “mul on, mida jagada”.

Alguses oli keeruline uskuda ja ikka tekkisid kogu aeg kahtlused ja kõhused (vahel nüüdki), aga õppisin neid lihtsalt ignoreerima. Lasin neil tulla ja minna.

Samm 2: Selgita oma visiooni

Paljudel meist on ebamäärane ettekujutus sellest, mida me tahame, näiteks „ma tahan armastust” või „ma tahan alustada ettevõtet”. Kuid manifesteerimine nõuab selgust — sa pead maalima oma vaimusilmas täpse pildi sellest, milline see armastus või ettevõtmine välja näeb. Täpsustades detaile, aktiveerid oma kujutlusvõime ja motivatsiooni palju võimsamal viisil.

Võta iga päev aega oma soovitud tulemuse kujutlemiseks — kuidas sa end tunned? Mida sa näed, kuuled, koged? Kujuta ette, et käid läbi päeva oma uues reaalsuses, kõik viis meelt täielikult kaasatud.

See protsess paljastab ka, mida su eesmärk sinult nõuab. Mida pead täpselt tegema, kelleks pead saama – näiteks avalikult esinema, mingeid hirme ületama jne. Milliseid nõudmisi peidab sinu visioon? Kuidas see saavutamine muudab su igapäevaseid käitumisi ja oskusi?

 

Piiratud sisu
Selle postituse täispikk tekst on kättesaadav Superklubi liikmetele (SupeLugeja, SuperStart ja SuperKlubi pakett). Sisu nägemiseks logi sisse või liitu.

 
 

 

Päikest 🌞,
Reilika

 

 

Reilika Rootsma-Trall
supermina.ee
IG: https://www.instagram.com/supermina.ee/
FB: https://www.facebook.com/Supermina.ee/
FB kogukond: https://www.facebook.com/groups/794768615997651

Jaga inspiratsiooni

Soovitatud videod ja helid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga