Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

See info, mida jagan, võib olla sinu jaoks suur avastus või midagi sellist, mida sa ei taha või ei võtagi omaks. See oleneb täpselt sellest, kes sa oled ja mida sa usud.

Manifesteerimine ei ole tegelikult see, mida me sageli arvame. Meil kõigil on uskumusi, mis on osutunud müütideks. Ka minul on olnud palju selliseid uskumusi, mis järk-järgult murduvad ja asenduvad uutega. Hetkel olen protsessis, kus iga päev selgineb mulle järjest enam, kes ma olen – sünkroonsused, mõtted, inimesed, olukorrad, info laadimised – kõik järjest viitavad suunda, kuhu pean liikuma oma tões. See kõik on saanud nii ilmsiks, et ei ole muud võimalust kui seda teed järgida.

Manifesteerimine ja müüdid

Kindlasti oled kuulnud, et manifesteerimine tähendab eesmärgistamist, positiivset mõtlemist, unistuste visualiseerimist, tegutsemist. Ka mina ise olen seda detailselt jaganud ja sellest rääkinud. Kuid see on ainult jäämäe tipp ja kõik need sammud ei ole isegi alati vajalikud. Tegelik manifesteerimine läheb palju sügavamale. See hõlmab meie alateadvuses juurdunud uskumusi ja tõekspidamisi, mis määravad meie reaalsuse.

Manifesteerimine on asjade, millega oleme ühel sagedusel, nähtavaks tegemine meie reaalsuses.

Näiteks, kui sul on sügaval sees juurdunud uskumus, et sa ei vääri edu, siis võivad kõik sinu positiivsed mõtted ja visualiseerimised osutuda viljatuks. Võid visualiseerida oma unistusi hommikust õhtuni, kuid kui sügaval alateadvuses on uskumus, et sa pole piisavalt hea või et edu on kättesaamatu, jääb soovitud tulemus saavutamata. See on nagu püüda kasvatada lilli kiviklibusel pinnasel – see lihtsalt ei tööta.

Meie alateadvust võib võrrelda võimsa arvutiga, mis juhib meie mõtteid ja käitumist. Kui oleme lapsena kogenud kriitikat või ebaõnnestumisi, võivad need kogemused juurduda sügavale meie alateadvusesse ja kujundada meie uskumusi iseendast ja maailmast. Näiteks, kui sulle on lapsena korduvalt öeldud, et sa ei ole piisavalt hea, võib see uskumus püsida täiskasvanueas ja mõjutada sinu enesekindlust.

Tegelik manifesteerimine tähendab arusaamist, kes tegelikult oled (mitte inimesena, vaid päris sina), oma sisemaailma sügavamat mõistmist. See hõlmab meie alateadvuses peituvate negatiivsete uskumuste avastamist ja ümberkujundamist. Alles siis, kui me suudame need sügavad uskumused ümber kujundada, hakkavad meie unistused tõeliselt manifesteeruma.

Minu isiklik teekond

Olen avastanud, et paljud minu varasemad uskumused on olnud piiravad ja põhinenud valedel arusaamadel. Näiteks uskusin, et edu saavutamiseks peab hullult rabelema ja palju töötama. See uskumus tekitas minus pidevalt stressi ja ka põhjustas korraliku läbipõlemise. Uskusin, et mingid ametinimetused on olulised. Hetkel “couldn’t care less” ehk siis mul ei ole vaja mingit illusoorset ametinimetust. Meie enda loodud konstruktsiooni näitamaks, kui edukad oleme. Nüüd mõeldes sellele tundub see nii ebaoluline, sest ilma selleta olen palju kergemas olekus, sest puudub kinnisidee kusagile redelil tõusta. Mis veel lõbusam, et kuna oman ise ettevõtteid, siis saan panna endale misiganes ametinimetuse tahan, kasvõi võlur!

Aja jooksul hakkasin neid uskumusi, mis seotud töö, materiaalsuse ja manifesteerimisega, kahtluse alla seadma. Kas tõesti peab edu tulema läbi kannatuste? Mis siis, kui edu võiks tulla kerguse ja rõõmuga? Mis on üldse edu? Mis on elu? Kes ma olen?

Hakkasin neid piiravaid uskumusi ümber programmeerima, asendades need toetavamate ja võimestavate uskumustega. Nüüd, kui olen ise “enesearengu” maailmas sees ja tegelen sellega igapäevaselt, jõuavad avastused ja info minuni tohutu kiiruse ja kergusega – läbi juhuste, meditatsioonis, teiste inimeste jne. Pidevalt pisut minu uskumusi korrigeerides. Tuleb lihtsalt olla avatud.

Uued uskumused

Nüüd usun, et edu ja küllus on loomulikud seisundid, mida me kõik väärime. Uskudes sellesse täielikult ja ilma kahtlusteta, hakkasin nägema positiivseid muutusi oma elus. See oli nagu uue ukse avamine, mis viis mind täiesti uue reaalsuse juurde. See on füüsiliselt kehas lausa tuntav erisus.

Minu kogemused on muutunud ja tõmban ligi võimalusi ja inimesi, kes toetavad minu kasvu ja edu.

Kõige olulisem on see, et ma saan järjest enam aru, kes ma päriselt olen, kuulan rohkem oma sisemist häält ja intuitsiooni. Usaldan oma sisemist juhatust ja teen otsuseid, mis tunduvad mulle õiged ja kooskõlas minu tõeliste soovidega. See sisemine teadmine aitab leida lahendusi, mida ma varem ei oleks osanud näha.

Minu sisemine dialoog on muutunud positiivsemaks ja toetavamaks. Jälgin teadlikult oma mõtteid ja tundeid, suunan neid positiivsusele. Iga kord, kui märkan negatiivset mõtet või kahtlust, teen teadliku otsuse see ümber kujundada. Õpin olema ja elama juba see versioon iseendast, kellel on kõik olemas.

Tee selgeks oma uskumused

Kui tahad oma reaalsust tõeliselt muuta, alusta oma uskumuste uurimise ja ümberkujundamisega. Küsi endalt, millised uskumused sind toetavad ja millised piiravad. Ole aus ja julge oma uskumusi kahtluse alla seadma. Kui leiad piiravaid uskumusi, asenda need endale sobivate uskumustega.

Võta aega, et märgata, millised mõtted ja uskumused sind igapäevaselt saadavad. Kas need uskumused on sind toetanud või takistanud? Kas need tunduvad loogilised? Kas tahad uskuda midagi muud?

Kui oled piiravad uskumused tuvastanud, hakka teadlikult neid ümber kujundama.

Kas on vajalik pidevalt pingutada ja vaeva näha?

Kas tõesti on vaja pidevalt pingutada ja vaeva näha, nagu me sageli usume? Loomine peaks olema põnev ja vaimustav. Mitte ainult tulemus ei ole oluline, vaid ka see protsess ja teekond, kelleks sa selle aja jooksul saad. Kui me keskendume ainult lõpptulemusele, võime kaotada rõõmu ja rahulolu, mis tuleneb teekonnast endast. Manifesteerimise võlu seisneb just selles, et me õpime nautima igat hetke ja kogemust, mis viib meid lähemale meie unistustele.

Mõtle näiteks loomingulise protsessi peale. Kui oled kunstnik, muusik või kirjanik, siis tead, et loomeprotsess ise on sama oluline kui lõpptulemus. See on teekond, mille käigus sa avastad iseennast, arendad oma oskusi ja väljendad oma sisemist maailma.

Manifesteerimine ei pea olema keeruline

Tegelikult ei pea manifesteerimine olema keeruline protsess. See on täpselt selline, nagu meie ise oleme ja mida ise usume. Me manifesteerime mitte seda, mida tahame, vaid seda, kes me oleme. Kui meie sisemine maailm on täis rõõmu, rahu ja küllust, siis peegeldub see ka meie välises reaalsuses.

Alistu tõele

Manifesteerimise tõeline saladus peitub selles, et alistuda oma tõele täielikult. Kui usud millessegi kogu oma olemusega, hakkab see uskumus kujundama sinu reaalsust.

Manifesteerimine ei ole lihtsalt soovide väljaütlemine. See on sügav ja teadlik, samas ülilihtne ja lõbus protsess, mis hõlmab meie mõtete, tunnete ja uskumuste ümberkujundamist. Kui suudame seda teha, saame luua elu, mida tõeliselt soovime.

Manifesteerimine ei ole ühekordne tegevus, vaid eluviis. Ole avatud muutustele ja kasvu võimalustele ning usalda, et universum toetab sind sinu teekonnal.

 

Päikest 🌞,
Reilika

 

Reilika Rootsma-Trall
supermina.ee
IG: https://www.instagram.com/supermina.ee/
FB: https://www.facebook.com/Supermina.ee/
FB kogukond: https://www.facebook.com/groups/794768615997651

 

Jaga inspiratsiooni

Soovitatud videod ja helid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga