Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
Teadlikkuses ei ole muutumist ega lõppu, mida saavutada. On vaid vaikne jälgimine ilma valiku ja hukkamõistuta, millest sünnib mõistmine.

Kipume sageli keskenduma trükitud tähtedele paberil, unustades samal ajal paberi enda. Samamoodi juhivad meie tähelepanu igapäevased mõtted ja tunded, jättes tihti tähelepanuta teadlikkuse sügavama tasandi, mis on alati olemas. See teadlikkus on kui taust, mis toetab kõiki meie meele ilminguid, just nagu paber toetab trükitud tähemärke.

Teadlikkuse olemus

Teadlikkus ei ole midagi, mida sa pead saavutama või mille poole püüdlema. See on seisund, kus sa lihtsalt oled. See tähendab, et oled täielikult kohal, vabastades end ootustest ja eesmärkidest. Teadlikkus ei otsi lõpp-punkti – see on lõputu ja ajatu seisund, kus sa oled ühenduses oma tõelise olemusega.

Vaikne jälgimine

Teadlikkus hõlmab vaikset jälgimist, ilma valikute ja hukkamõistuta. See tähendab, et sa vaatled oma mõtteid, tundeid ja kogemusi nii, nagu need on, ilma et püüaksid neid muuta või hinnata. Selline lähenemine avab ukse sügavamale mõistmisele ja aktsepteerimisele.

  • Valimiseta: Vaikne jälgimine tähendab, et sa ei vali, millised mõtted või tunded on paremad või halvemad; sa lihtsalt oled teadlik kõigest, mis esile tuleb.
  • Hukkamõistuta: Sa ei mõista hukka oma kogemusi ega reageeri neile negatiivselt. Selle asemel lased neil lihtsalt olla, andes neile võimaluse ise laheneda ja transformeeruda.

Selline teadlikkus viib sügava mõistmiseni. Kui sa vaatled oma sisemaailma sellisel viisil, hakkad nägema asju selgemalt ja objektiivsemalt. Sa mõistad oma mõtete ja tunnete päritolu ning nende mõju oma elule. See mõistmine ei tule läbi analüüsi või suure pingutuse, vaid läbi sügava ja vahetu teadlikkuse.

  • Mõistmine läbi teadlikkuse: Mõistmine, mis tekib teadlikkuse kaudu, on sügavam ja kestvam kui mõistusega arusaamine. See on otsene kogemus, mis muudab sinu suhtumist ja käitumist loomulikult ja pingutuseta.
  • Sisemine rahu: Teadlikkus loob sisemise rahu ja tasakaalu, kuna sa ei püüa pidevalt midagi muuta või parandada. Sa aktsepteerid elu sellisena, nagu see on ja leiad rahu selles aktsepteerimises.

Konkreetsed sammud teadlikkuse harjutamiseks

Piiratud sisu
Selle postituse täispikk tekst on kättesaadav Superklubi liikmetele (SupeLugeja, SuperStart ja SuperKlubi pakett). Sisu nägemiseks logi sisse või liitu.

Supermina materjalide soovitused:

Teadlikkus ei püüa midagi saavutada ega kuhugi jõuda. See on sügav ja vaikne olemine, kus puudub valik ja hukkamõist, millest sünnib tõeline mõistmine.

Päikest 🌞,
Reilika

Reilika Rootsma-Trall
supermina.ee
IG: https://www.instagram.com/supermina.ee/
FB: https://www.facebook.com/Supermina.ee/
FB kogukond: https://www.facebook.com/groups/794768615997651


Supermina eesmärk on aidata sul avastada oma tõeline potentsiaal ja elada elu täis küllust ja rahu. Liitu Superminaga ja alusta oma teekonda sisemise rahuni juba täna!

Jaga inspiratsiooni

Soovitatud videod ja helid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga