• Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Pood

Personaalne juhendamine / 1 kuu

500,00 

Jagan sinuga oma lugu – kuidas ma alustasin, millised väljakutsed minu teele tulid ja kuidas ma neist üle sain. See annab sulle ülevaate sellest, kuidas reaalsed probleemid võivad mõjutada teekonda ja kuidas neid lahendada.

Jagan konkreetseid tehnikaid ja strateegiaid, planeerime vahendid, mida saad ise rakendada. See hõlmab kõike alates toitumisest ja mõtlemise muutmisest kuni igapäevaste harjumuste ja rutiinideni, mis aitasid minul muutusi ellu viia. NB! Tööriistade kasutamiseks on vajalik ka SuperTribe pakett.

Kohtumine toimub läbi Google Meet keskkonna.

Peale ostu võtan sinuga 48h jooksul ühendust ning lepime kokku sobiva aja.

Loe pikemat kirjeldust altpoolt.

Kategooria:

See pakett on suurepärane võimalus neile, kes soovivad tõsiselt pühenduda oma tervise muutmisele ja on valmis astuma selleks vajalikke samme. Personaalne juhendamine pakub sulle tuge, juhiseid ja motivatsiooni.

  1. Individuaalne kava: Koostatan just sinu jaoks personaalne kava, mis arvestab sinu vajadusi, eesmärke ja elustiili. Kava on mõeldud selleks, et aidata sul saavutada oma eesmärke võimalikult tõhusalt.
  2. Iganädalased personaalsed arutelud: Iga nädal toimuvad Google Meeti vahendusel personaalsed arutelud, kus saame ühiselt vaadata üle sinu edusammud ja käsitleda kõiki tekkivaid küsimusi või väljakutseid.
  3. Jooksev korrigeerimine ja tagasisidestamine: Pakett hõlmab ka pidevat korrigeerimist ja tagasisidestamist tagamaks, et suundud õigel rajal ning suudad kohaneda ja edasi areneda vastavalt oma vajadustele ja eesmärkidele.
  4. Kuuajane ligipääs SuperTribe täispaketile: Saad täispääsu kõikidele SuperTribe materjalidele, mis pakuvad lisatuge ja ressursse sinu isiklikuks arenguks.

 

Peale ostu võtan sinuga 48 tunni jooksul ühendust, et leppida kokku edasised detailid ja alustada sinu isiklikku teekonda.

 Personaalse paketi kohtade arv on piiratud.  Arvestades personaalse juhendamise intensiivsust ja kvaliteeti, on selle paketi puhul kohtade arv piiratud.

NB! Supermina ei osuta ega ei ole tervishoiuteenus ja ei asenda professionaalset meditsiinilist nõuannet või ravi. Kui sul on terviseprobleeme või vajad erialast nõu, palun pöördu vastava spetsialisti poole. Samuti on oluline märkida, et programmis osalemisel vastutab iga osaleja ise oma tervise ja heaolu eest.