Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

3-päevane algajate väljakutse – Tuvasta oma Supermina

See 3-päevane väljakutse on sinu esimene samm Supermina tuvastamisel. Iga päev aitab sul süvendada oma eneseteadvust, eneseväljendust ja suunata sind oma eesmärkide poole. Pea meeles, et iga samm sinu teekonnal on oluline. Jätka praktiseerimist ja ole avatud muutustele, mis kaasnevad sinu enesearenguga.

Esimene päev on tõeline hüpe teadlikuma ja eneseteadvama mina poole. Pööra tähelepanu sellele, kuidas need praktikad mõjutavad sinu tuju ja mõtteviisi, ning valmistu ette järgmiseks päevaks, mis viib sind veelgi sügavamale isikliku arengu radadele.

Teisel päeval keskendud sa eneseaktsepteerimisele ja julgustad end avastama oma isiksuse uusi külgi. Iga samm, mida eneseväljenduse teel astud, on oluline ja aitab kaasa sinu terviklikule kasvule ja arengule.

Kolmas päev aitab sul kujundada selge visiooni oma tulevikust ja arendada tänulikkust kõige eest, mis su elus juba on. See sünergia loob aluse terviklikumaks ja tasakaalukamaks eluks. Pea meeles, et iga samm, mida astud oma eesmärkide poole, ja iga hetk tänulikkust aitab luua tugevama ja rahulolevama sinu.

Osalejaid: 11 osalejat
Peatükki: 9
Tase: Algaja
3-päevane algajate väljakutse – Tuvasta oma Supermina
Kategooria:
Hind:
Tasuta