Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Saame tuttavaks

Superminas keskendume sellele aidata sul muuta iseend ja oma elu mõnusamaks ja paremaks.Oleme sinu toetajad sinu teekonnal teadlikult õnnelikuma, tervema ja külluslikuma elu poole, jagades inspiratsiooni, erinevaid praktikaid, parimaid tööriistu, ressursse ja teadmisi.

Usume, et iga inimene on eriline ja väärib õnnelikku ning tasakaalustatud elu. Igaühes on peidus tema Supermina.

MIS TEEB MEID ERILISEKS?

Väärtused, mille järgi elame

Autentsus

Oleme  autentsed ja päris. Teeme kõike hinge ja suure armastusega ning sellesse uskudes. Loomulikult ise jagatavat praktiseerides.

Rõõm

Rõõm, sõbralikkus, kirglikkus. Naudime seda kõike, mida ja kellega koos on meil võimalus teha. Võib tunduda hullumeelne, aga olemegi kogu aeg rõõmsad, sõbralikumud ja kirglikud.

Kasulik

Maailma muutmine ja kasulik olemine. Oleme pühendunud maailma muutmisele alustades iseendast. Meie kireks on aidata inimesi ning pakkuda ka neile võimalust iseennast ning oma elu muuta.

Reilika3 (2)

SUPERMINA LUGU

Eneseavastamisest jagamiseni

Supermina südameks ja hingeks olen mina, Reilika. Supermina ei ole lihtsalt bränd, vaid peegeldus minu isiklikust arenguteekonnast, mis on olnud täis eneseavastamist, tervenemist ja teadvuse laienemist.

Elus tuleb ette hetki, mis panevad meid proovile. Minu jaoks oli üks selline hetk, kus tervenemine muutus mitte ainult oluliseks, vaid lausa eksistentsiaalseks küsimuseks. Vaimse ja füüsilise väga raske kriisi ees seistes teadsin, et pean leidma viise, kuidas ennast tervendada ja tasakaalu saavutada.

Otsustasin keskenduda enesearengule ning otsida erinevaid tehnikaid ja praktikaid, mis aitaksid mul saavutada sisemist tasakaalu, tervist ja rahu. Proovisin pea kõike, otsides just neid lahendusi, mis toimiksid minu jaoks kõige paremini. Üks oluline muutus minu elus oli toitumise ümberkujundamine. Olen nüüdseks peamiselt toortoitlane ja see on viinud minu energia ja teadvuse täiesti uuele tasandile.

Pühendasin väga palju aega uurimisele, õppimisele ja katsetamisele. Läbi selle protsessi õppisin muutma ja ohjama oma mõtteid, tervist, äri ning elu üldiselt. 

Aga see ei ole kõik. Olen õppinud juhtima oma mõtteid ja elu, ning leidnud kire ka äri ja produktiivsuse vastu. Varasemalt olen elu aeg töötanud ainult IT vallas, mis on andnud mulle teatud analüütilise ja süsteemse mõtlemise oskuse, mida nüüd rakendan enesearengu ja Supermina platvormi loomisel.

Kogu see teekond on olnud üks suur eneseavastus. Olen õppinud, kuidas tervendada oma haavu ja leida uus elujõud. See protsess on avardanud minu teadvust, aidates mul mõista meditatsiooni ja teisi enesearengu tööriistu sügavamal tasandil. Olen jõudnud uutele arusaamadele ja avastanud võimeid, mida paljud peavad ülivõimeteks. Minu eesmärk on nüüd neid oskusi igapäevaellu integreerida.

Supermina on loodud selleks, et jagada seda kõike teiega. Kui otsite viise, kuidas ennast arendada, tervendada või lihtsalt rohkem teada saada, siis olete õiges kohas. Supermina on siin, et pakkuda teile tööriistu, inspiratsiooni ja toetust. Minu eesmärk on aidata teil leida oma sisemine jõud ja elada elu, mis on täis rõõmu ja tasakaalu.

Mida Supermina pakub?

Mida kõike Superminast leiad

Meditatsioonid

Õpi erinevaid meditatsioonitehnikaid, mis aitavad sul luua meelerahu, keskendumisvõimet ja stressist vabanemist. Meie meditatsioonide valik hõlmab erinevaid stiile ja teemasid, et leida sinu jaoks sobivad tehnikad. Meie meditatsioonid sobivad nii neile, kes alles alustavad mediteerimisega, kui ka neile, kes juba tunnevad end selles vallas nagu kala vees.

Loodushelid

Lase end viia looduse rahustavasse maailma. Supermina pakub erinevaid loodushelide salvestusi, mis aitavad sul lõõgastuda, vähendada stressi ja tugevdada ühendust loodusega. Loodushelid on suurepärased kasutamiseks meditatsiooni ajal, lõõgastumiseks või keskendumise soodustamiseks töö- või õpikeskkonnas.

Kursused

 Liitu meie põnevate töötubade ja üritustega, kus saad omandada uusi oskusi, jagada kogemusi ja luua kontakte teiste Supermina kogukonna liikmetega.

Afirmatsioonid

Meie afirmatsioonide kogumik aitab sul luua positiivseid mõttemustreid, mis toetavad eneseusku, annavad hoogu motivatsioonile ja enesekindlusele ning muudavad su elu veelgi paremaks. Supermina afirmatsioone saad kasutada igapäevaselt, et liikuda  edasienesetäiendamise teel. Kasuta positiivseid afirmatsioone, et programmeerida oma alateadvust ja luua uusi tervislikke mõttemustreid. Afirmatsioonid aitavad sul parandada oma enesehinnangut, enesekindlust ja suurendada positiivset energiat.

Muusika

Supermina pakub sulle imelist valikut muusikat, mis on spetsiaalselt loodud ja valitud selleks, et luua rahustav ja tervendav õhkkond. Meie muusikavalik sobib hästi meditatsiooniks, lõõgastumiseks, stressi maandamiseks või lihtsalt igapäevaseks kuulamiseks, et tuua sinu ellu positiivset energiat.

Liitu uudiskirjaga

Saa inspiratsioon otse oma postkasti.