fbpx

Saame tuttavaks

Supermina on südamest loodud keskkond, kus keskendume sellele, et  pakkuda sulle parimat sisu ja olla sinu teejuht isikliku kasvu, meelerahu ja harmoonia maailma. Meie südamesooviks on toetada sind sinu teekonnal teadlikult õnnelikuma, tervema ja külluslikuma elu poole, jagades erinevaid praktikaid, mis aitavad luua harmooniat ja tasakaalu nii kehas kui vaimus. Jagame sinuga parimaid tööriistu, ressursse ja teadmisi.

Supermina loodi armastuse ja kirglikkusega, et aidata sul avastada oma sisemist jõudu ning saavutada enesearengu eesmärke. Usume, et iga inimene on eriline ja väärib õnnelikku ning tasakaalustatud elu. 

Saame tuttavaks

Supermina on südamest loodud keskkond, kus keskendume sellele, et  pakkuda sulle parimat sisu ja olla sinu teejuht isikliku kasvu, meelerahu ja harmoonia maailma. Meie südamesooviks on toetada sind sinu teekonnal teadlikult õnnelikuma, tervema ja külluslikuma elu poole, jagades erinevaid praktikaid, mis aitavad luua harmooniat ja tasakaalu nii kehas kui vaimus. Jagame sinuga parimaid tööriistu, ressursse ja teadmisi.

Supermina loodi armastuse ja kirglikkusega, et aidata sul avastada oma sisemist jõudu ning saavutada enesearengu eesmärke. Usume, et iga inimene on eriline ja väärib õnnelikku ning tasakaalustatud elu. 

Supermina lugu – eneseavastamisest jagamiseni

Supermina südameks ja hingeks olen mina, Reilika. Supermina ei ole lihtsalt bränd, vaid peegeldus minu isiklikust arenguteekonnast, mis on olnud täis eneseavastamist, tervenemist ja teadvuse laienemist.

Elus tuleb ette hetki, mis panevad meid proovile. Minu jaoks oli üks selline hetk, kus tervenemine muutus mitte ainult oluliseks, vaid lausa eksistentsiaalseks küsimuseks. Vaimse ja füüsilise väga raske kriisi ees seistes teadsin, et pean leidma viise, kuidas ennast tervendada ja tasakaalu saavutada.

Otsustasin keskenduda enesearengule ning otsida erinevaid tehnikaid ja praktikaid, mis aitaksid mul saavutada sisemist tasakaalu, tervist ja rahu. Proovisin pea kõike, otsides just neid lahendusi, mis toimiksid minu jaoks kõige paremini. Üks oluline muutus minu elus oli toitumise ümberkujundamine. Olen nüüdseks peamiselt toortoitlane ja see on viinud minu energia ja teadvuse täiesti uuele tasandile.

Pühendasin väga palju aega uurimisele, õppimisele ja katsetamisele. Läbi selle protsessi õppisin muutma ja ohjama oma mõtteid, tervist, äri ning elu üldiselt. 

Aga see ei ole kõik. Olen õppinud juhtima oma mõtteid ja elu, ning leidnud kire ka äri ja produktiivsuse vastu. Varasemalt olen elu aeg töötanud ainult IT vallas, mis on andnud mulle teatud analüütilise ja süsteemse mõtlemise oskuse, mida nüüd rakendan enesearengu ja Supermina platvormi loomisel.

Kogu see teekond on olnud üks suur eneseavastus. Olen õppinud, kuidas tervendada oma haavu ja leida uus elujõud. See protsess on avardanud minu teadvust, aidates mul mõista meditatsiooni ja teisi enesearengu tööriistu sügavamal tasandil. Olen jõudnud uutele arusaamadele ja avastanud võimeid, mida paljud peavad ülivõimeteks. Minu eesmärk on nüüd neid oskusi igapäevaellu integreerida.

Supermina on loodud selleks, et jagada seda kõike teiega. Kui otsite viise, kuidas ennast arendada, tervendada või lihtsalt rohkem teada saada, siis olete õiges kohas. Supermina on siin, et pakkuda teile tööriistu, inspiratsiooni ja toetust. Minu eesmärk on aidata teil leida oma sisemine jõud ja elada elu, mis on täis rõõmu ja tasakaalu.

Mida Supermina pakub?

  • Meditatsioonid: Õpi erinevaid meditatsioonitehnikaid, mis aitavad sul luua meelerahu, keskendumisvõimet ja stressist vabanemist. Meie meditatsioonide valik hõlmab erinevaid stiile ja teemasid, et leida sinu jaoks sobivad tehnikad. Meie meditatsioonid sobivad nii neile, kes alles alustavad mediteerimisega, kui ka neile, kes juba tunnevad end selles vallas nagu kala vees.
  • Afirmatsioonid: Meie afirmatsioonide kogumik aitab sul luua positiivseid mõttemustreid, mis toetavad eneseusku, annavad hoogu motivatsioonile ja enesekindlusele ning muudavad su elu veelgi paremaks. Supermina afirmatsioone saad kasutada igapäevaselt, et liikuda  edasienesetäiendamise teel. Kasuta positiivseid afirmatsioone, et programmeerida oma alateadvust ja luua uusi tervislikke mõttemustreid. Afirmatsioonid aitavad sul parandada oma enesehinnangut, enesekindlust ja suurendada positiivset energiat.
  • Loodushelid: Lase end viia looduse rahustavasse maailma. Supermina pakub erinevaid loodushelide salvestusi, mis aitavad sul lõõgastuda, vähendada stressi ja tugevdada ühendust loodusega. Loodushelid on suurepärased kasutamiseks meditatsiooni ajal, lõõgastumiseks või keskendumise soodustamiseks töö- või õpikeskkonnas.
  • Muusika: Supermina pakub Sulle imelist valikut muusikat, mis on spetsiaalselt loodud ja valitud selleks, et luua rahustav ja tervendav õhkkond. Meie muusikavalik sobib hästi meditatsiooniks, lõõgastumiseks, stressi maandamiseks või lihtsalt igapäevaseks kuulamiseks, et tuua sinu ellu positiivset energiat.
  • Töötoad ja üritused:  Liitu meie põnevate töötubade ja üritustega, kus saad omandada uusi oskusi, jagada kogemusi ja luua kontakte teiste Supermina kogukonna liikmetega.

Meie väärtused

Oleme  autentsed. Kõik mida me teeme – teeme hinge ja suure armastusega ning sellesse uskudes. 

Näitame üles kaastunnet ja empaatiat. Looduse, ümbritseva ja enda vastu.

Oleme pühendunud maailma muutmisele alates iseendast. Meie kireks on aidata inimesi.

Loome koos imelise kogukonna

Supermina ei ole ainult veebileht. Soovime seda arendada digitaalseks platvormiks kui ka reaalseks kohaks, kus inimesed tulevad kokku, et toetada ja innustada üksteist.
 
Supermina kogukonna loomine on südamest tulev soov tuua kokku inimesed, kes otsivad sisemist rahu, arengut ja tervendamist. Meie eesmärk on luua toetav ja turvaline keskkond, kus jagada teadmisi, kogemusi ning üksteist inspireerida.
 
  • Ühendades erinevad inimesed: soovime ühendada erineva tausta ja kogemustega inimesi, et luua mitmekülgne ja rikastav kogukond. Üheskoos saame õppida üksteiselt ning laiendada oma teadmiste ja tarkuste pagasit.
  • Pakkudes ressursse: Supermina pakub mitmesuguseid ressursse, nagu meditatsioonid, afirmatsioonid, loodushelid ja muusika, mis aitavad kogukonnaliikmetel leida endas sisemise rahu, tervendamist ja tuge.
  • Korraldades üritusi ja töötubasid: tulevikus plaanime hakata korraldame erinevaid üritusi, töötubasid ja vestlusringe, kus kogukonna liikmed saavad kohtuda, jagada oma lugusid ja õppida uut.
  • Toetades iga liikme teekonda: meie kogukond on pühendunud iga liikme ainulaadsele enesearengu teekonnale. Oleme siin, et pakkuda tuge ja julgustust, samuti aidata leida sobivaid vahendeid ja ressursse, et igaüks saaks areneda omas tempos.
 
Supermina kogukonna eesmärk on luua ühendusi ja ühiselt kasvada, et iga liige tunneks end hoitud ja tugevatena oma enesearengu teel. Üheskoos suudame luua positiivseid muutusi enda ja teiste elus ning panustada maailma, mis on täis armastust, rahu ja üksteisemõistmist.
 
Liitu meie kogukonnaga ja avasta, kuidas võib muutuda sinu elu.

Supermina kogukond  sotsiaalmeedias

Supermina kogukond ei piirdu vaid meie digitaalse platvormiga, vaid laieneb ka sotsiaalmeediasse. Meil on aktiivne Facebooki grupp, kus kõik liikmed saavad omavahel vahetult suhelda, jagada oma kogemusi, esitada küsimusi ja pakkuda teistele toetust. Grupp on loodud selleks, et luua veelgi tugevam ja ühtsem kogukond, kes jagab ühist huvi enesearengu, tervendamise ja sisemise rahu leidmise vastu.

 

Liitu uudiskirjaga