Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Teema Stress, ärevus ja paanika

Superminas mõistame, et ärevusega toimetulek on sinu individuaalne teekond, ja soovime pakkuda sulle vahendeid ja teadmisi, mis aitavad sellel teel.

Supermina looja Reilika on ise oma ärevuse lahendanud läbi toitumise, mõtlemise muutmise ning muude abivahendite. Reilika enda ärevushäire ja paanikahood on olnud Supermina loomise aluseks. Isiklik kogemus on näidanud, et ärevus tuleneb tihtipeale oskamatusest mõtteid juhtida ning valest toitumisest. Reilika on leidnud, et probleemi on võimalik lahendada väga kiiresti, kasutades õigeid strateegiaid ja tehnikaid.

Sellel lehel pakume sulle praktilisi nõuandeid ärevuse haldamiseks, tuginedes Reilika enda kogemusele ja teadmistele. Pakume sulle informatsiooni ja vahendeid, sealhulgas nõuandeid toitumise, mõtlemise muutmise ja muude tehnikate kohta, mis aitavad ärevuse ja paanikahoogudega toime tulla.

Kutsume sind uurima meie lehte, et saada rohkem teadmisi ja leida tuge oma teekonnal ärevusest vabanemise poole. Olgu see läbi toitumise, mõtlemise muutmise või muude abivahendite – meie eesmärk on aidata sul leida oma tee rahu ja tasakaaluni.


Pane tähele, et info siin lehel täieneb pidevalt!

 

Videod ja helid stressi ja ärevuse leevendamiseks

Postitused stressi ja ärevuse leevendamiseks

Liikmepaketid ja lisateenused