Search
Close this search box.
 • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
 • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Laste afirmatsioonid: rõõmulaused, mis toetavad lapse arengut ja heaolu

Mis on afirmatsioonid?

Afirmatsioonid on positiivsed laused või väited, mida korratakse eesmärgiga muuta oma mõtteviisi, tundeid või käitumist. Need on eriti kasulikud lastele, kes alles kujundavad oma enesehinnangut ja maailmavaadet. Afirmatsioonid aitavad luua positiivset sisemist dialoogi, mis omakorda toetab lapse üldist heaolu ja arengut.

Miks on laste afirmatsioonid olulised?

Lapsed on eriti vastuvõtlikud välistele mõjudele ja nende enesehinnang on alles kujunemisjärgus. Positiivsed laused või “rõõmulaused” aitavad lapsel kujundada tervislikku enesehinnangut ja positiivset suhtumist iseendasse ja ümbritsevasse maailma. Need laused võivad aidata lapsel toime tulla stressi, ärevuse ja teiste emotsionaalsete raskustega.

Kuidas kasutada laste afirmatsioone?

 1. Valige sobivad laused: Valige või looge afirmatsioonid, mis on teie lapse jaoks asjakohased. Näiteks, kui teie laps kardab pimedust, võib afirmatsioon olla “Ma olen turvaline ja kaitstud.”
 2. Korrake regulaarselt: Afirmatsioonid töötavad kõige paremini, kui neid korratakse regulaarselt. Tehke sellest osa igapäevasest rutiinist, näiteks hommikul ärgates või õhtul enne magamaminekut.
 3. Visualiseerimine: Lisage afirmatsioonidele visuaalseid elemente. Näiteks võite joonistada või meisterdada pildi, mis esindab afirmatsiooni sõnumit.
 4. Praktika ja järjepidevus: Nagu kõige muuga, on ka afirmatsioonide puhul oluline järjepidevus. Mida rohkem te neid praktiseerite, seda tõenäolisem on, et need hakkavad toimima.

Näiteid laste afirmatsioonidest

 1. “Ma olen armastatud ja väärtuslik.”
 2. “Ma suudan lahendada probleeme.”
 3. “Ma olen tugev ja julge.”
 4. “Ma olen tänulik kõige hea eest minu elus.”
 5. “Ma olen sõbralik ja lahke.”

Supermina ja laste afirmatsioonid

Lisaks sellele, et saad ise oma lapsele afirmatsioone õpetada, pakub Supermina ka valikut spetsiaalselt lastele mõeldud afirmatsioone kuulamiseks. Need audiofailid on loodud laste vajadusi ja arenguetappe silmas pidades, pakkudes neile võimalust kuulata positiivseid ja toetavaid sõnumeid igal ajal ja igas kohas. Supermina platvormil on afirmatsioonid erinevate teemade ja olukordade jaoks, aidates lastel kujundada tervislikku enesehinnangut ja toimetulekustrateegiaid.

Laste afirmatsioonid või rõõmulaused on võimas vahend, mis aitab toetada lapse emotsionaalset ja vaimset arengut. Need lihtsad, kuid mõjusad laused võivad aidata kujundada positiivset enesehinnangut, toetada lapse toimetulekut erinevate väljakutsetega ja luua alus tervislikule ja õnnelikule elule.

Kuula laste rõõmulausekesi ja afirmatsioone. 

Jaga inspiratsiooni

Soovitatud videod ja helid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga