Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Mis on SuperKlubi?​

Supermina on enesearengu filosoofia, mis rõhutab inimese sisemise potentsiaali ärakasutamist, keskendudes iga inimese “Supermina” – parima, võimekaima ja autentseima versiooni – avastamisele ja arendamisele. Lisaks praktilistele enesearengu vahenditele pakub Supermina sügavamat filosoofiat isiklikuks kasvuks ja elu mõtestamiseks.

SuperKlubi on Supermina eksklusiivne klubi, mille liikmeks on need, kes omavad Supermina pakette. See klubi pakub liikmetele erilisi eeliseid ja võimalusi, mis toetavad nende teekonda Supermina filosoofia järgi.

Ei ole veel liige? Vali omale sobiv pakett ja liitu klubiga!

SuperKlubi pakub sulle

SuperKlubi eksklusiivsed helid ja videod on loodud selleks, et pakkuda sulle erakordset meditatsiooni ja enesearengu kogemust. Need hoolikalt valitud ja kvaliteetsed materjalid aitavad sul saavutada sügavama rahu ja selguse, viies su vaimse heaolu uuele tasemele.

Teeme aeg-ajalt eksklusiivseid pakkumisi ainult meie SuperKlubi liikmetele.  Et sa ei jääks ilma nendest erilistest allahindlustest, soovitame sul hoida silm peal oma e-postil, meie sotsiaalmeedia kanalitel ja Supermina veebilehel. 

Heida pilk peale meie “Raamatusoovitused” lehele ja leia endale põnev lugemine. Vaata raamatuid >>

Kasutades praktilisi materjale, saad sa mitte ainult parema ülevaate endast, vaid ka praktilised juhised ja strateegiad, kuidas oma elu igapäevaselt paremaks muuta.

Korraldame SuperKlubi liikmetele erinevaid väljakutseid, mis aitavad sul proovile panna oma piire ja õppida uusi oskusi. Liitu meie väljakutsetega ja avasta endas peituv tugevus!

SuperKlubi kogukonnas leiad sind innustavad mõttekaaslased. See on koht, kus ühine inspiratsioon ja toetus loovad ideaalse keskkonna vaimseks ja isiklikuks arenguks.

Kliendid Superklubist

Liinaettevõtja
Read More
SuperKlubi on täielikult muutnud minu igapäevast rutiini! Videod ja harjutused on aidanud mul paremini keskenduda, leida rahu ja saavutada enesekindlust. Ma ei kujuta oma elu enam ilma SuperKlubita ette!
Markusvabakutseline disainer
Read More
Liitumine SuperKlubiga on olnud üks parimaid otsuseid, mis ma olen teinud. Tänu erinevatele meditatsioonidele ja väljakutsetele olen ma leidnud tasakaalu oma töö ja eraelu vahel. Suurepärane kogukond ja tugi!
Kertuüliõpilane
Read More
Ma armastan SuperKlubi! Sisu on väga mitmekülgne ja kvaliteetne. Ma olen avastanud enda jaoks täiesti uusi tehnikaid ja tööriistu, mis aitavad mul paremini toime tulla stressi ja ärevusega.
Pillekodune ema
Read More
SuperKlubi on olnud minu jaoks elumuutev kogemus. Alates meditatsioonidest ja afirmatsioonidest kuni väljakutsete ja soodustusteni - ma tunnen, et olen arenenud nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Tänan SuperKlubi!
Previous
Järgmine

SuperKlubi liikmed