fbpx

 SuperKlubi

Tere tulemast SuperKlubisse! Siin avaneb sulle uus maailm isiklikuks arenguks, eneseavastamiseks ja -teostuseks.

SuperKlubi on ainulaadne veebikeskkond, mis pakub sulle hulgaliselt ressursse, et parandada oma vaimset ja emotsionaalset heaolu. Siin saad osa meie eksklusiivsetest meditatsioonidest, afirmatsioonidest, visualiseerimistest, loodushelidest, lastele suunatud videodest ja paljust muust. 

Ei ole veel liige? Vali omale sobiv pakett ja liitu klubiga!

 

SuperKlubi pakub sulle​

SuperKlubi eksklusiivsed helid ja videod on loodud selleks, et pakkuda sulle erakordset meditatsiooni ja enesearengu kogemust. Need hoolikalt valitud ja kvaliteetsed materjalid aitavad sul saavutada sügavama rahu ja selguse, viies su vaimse heaolu uuele tasemele.

Teeme aeg-ajalt eksklusiivseid pakkumisi ainult meie SuperKlubi liikmetele.  Et sa ei jääks ilma nendest erilistest allahindlustest, soovitame sul hoida silm peal oma e-postil, meie sotsiaalmeedia kanalitel ja Supermina veebilehel. 

Heida pilk peale meie “Raamatusoovitused” lehele ja leia endale põnev lugemine. Vaata raamatuid >>

Kasutades praktilisi materjale, saad sa mitte ainult parema ülevaate endast, vaid ka praktilised juhised ja strateegiad, kuidas oma elu igapäevaselt paremaks muuta.

Korraldame SuperKlubi liikmetele erinevaid väljakutseid, mis aitavad sul proovile panna oma piire ja õppida uusi oskusi. Liitu meie väljakutsetega ja avasta endas peituv tugevus!

SuperKlubi kogukonnas leiad sind innustavad mõttekaaslased. See on koht, kus ühine inspiratsioon ja toetus loovad ideaalse keskkonna vaimseks ja isiklikuks arenguks.

Kliendid Superklubist

SuperKlubi on täielikult muutnud minu igapäevast rutiini! Videod ja harjutused on aidanud mul paremini keskenduda, leida rahu ja saavutada enesekindlust. Ma ei kujuta oma elu enam ilma SuperKlubita ette!

Liina ettevõtja

Liitumine SuperKlubiga on olnud üks parimaid otsuseid, mis ma olen teinud. Tänu erinevatele meditatsioonidele ja väljakutsetele olen ma leidnud tasakaalu oma töö ja eraelu vahel. Suurepärane kogukond ja tugi!

Markus vabakutseline disainer

Ma armastan SuperKlubi! Sisu on väga mitmekülgne ja kvaliteetne. Ma olen avastanud enda jaoks täiesti uusi tehnikaid ja tööriistu, mis aitavad mul paremini toime tulla stressi ja ärevusega.

Kertu üliõpilane

SuperKlubi on olnud minu jaoks elumuutev kogemus. Alates meditatsioonidest ja afirmatsioonidest kuni väljakutsete ja soodustusteni - ma tunnen, et olen arenenud nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Tänan SuperKlubi!

Pille kodune ema