fbpx

Korduma kippuvad küsimused?

Tere tulemast Supermina korduma kippuvate küsimuste lehele! Siin oleme kogunud vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele, mis puudutavad meie veebilehte, sisu ja teenuseid. Loodame, et see aitab sul leida kiiresti vajalikku teavet ning saada parem ülevaade sellest, mida Supermina pakub. Kui sa ei leia oma küsimusele vastust, võta julgelt meiega ühendust küsimuste all oleva vormi kaudu ja me vastame sulle esimesel võimalusel. 

Supermina kasutamisega seotud küsimused

Alustamiseks sirvi Supermina lehel erinevaid kategooriaid, nagu meditatsioon, afirmatsioonid, muusika ja loodushelid. Vali sobivad videod, helisalvestised või artiklid, mis aitavad Sul oma teekonda alustada.

Superminas on sul võimalus liituda SuperKlubiga valides erinevate pakettide vahel, mis on kohandatud vastavalt sinu eelistustele ja vajadustele. Leia endale ideaalne pakett, et täielikult nautida sisu ja ressursse, mis aitavad sul saavutada harmooniat ning vaimset ja emotsionaalset heaolu.

SuperStart 25 € / kuus!
SuperVibe pakett on suurepärane valik neile, kes soovivad alustada ja liikuda oma teekonnal vaimse heaolu ja enesearengu suunas.

SuperTribe50 € / kuus!
SuperTribe pakett on mõeldud neile, kes soovivad süvendada oma teadmisi ja kogemusi vaimses heaolus ning enesearengus.

Supermina liikmelisuse ehk SuperKlubiga liitumine on lihtne. Külasta meie liitumise lehte. Kerides lehe alla saad valida omale sobiva liikmepaketi. Edasi järgi ostuprotsessi – täida vajalikud andmed ning järgi maksmise juhiseid. Pärast makse sooritamist ja kinnitamist saadame sulle e-postiga teate, et oled edukalt liitunud valitud tasulise liikmesusega.

Supermina kasutab turvaliseks ja mugavaks makse tegemiseks Stripe makselahendust, mis tagab sinu makseandmete kaitse. Stripe pakub võimalust tasuda internetimakseid võimaldavate kaartidega.

Konto andmete muutmiseks logi sisse oma Supermina kontole ja ava “Konto seaded” või “Profiil”.  Seal saad muuta oma isikuandmeid, parooli, e-posti aadressi ja muid konto seadeid.

Liikmelisus on siduva lepinguta, saad selle soovi korral alati lõpetada.

Kui soovid oma tellimust tühistada, logi sisse oma Supermina kontole ja leia tellimuste alt sobiv tellimus. Järgi tellimuse tühistamise juhiseid. 

Katkestamisel lõppeb ainu pakett juba makstud perioodi lõppedes. 

Kui vajad abi, võta meiega ühendust klienditoe kaudu.

Supermina sisuga seotud küsimused

Supermina veebilehel on kategooriad ja filtrid, mis aitab Sul leida sobivad materjalid vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. Sirvi kategooriaid või kasuta filtreid videode, artiklite lehtedel.

Soovitame alustada näiteks artiklite lugemisest, Supermina filosoofiaga tutvumisest ja erinevate meditatsioonipraktikate ja afirmatsioonide proovimisest, et leida enda jaoks kõige sobivamad. Iga inimese vajadused ja eelistused on erinevad, nii et parim viis sobiva leidmiseks on proovida ja katsetada erinevaid tehnikaid.

Supermina veebileht pakub erineva tasemega meditatsioone ja afirmatsioone, et pakkuda sobivaid materjale nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Algajatele on kättesaadavad lihtsamad ja lühemad harjutused.

Jah, Supermina lehel on ka lastele mõeldud sisu, nagu lihtsamad meditatsioonid, rõõmulausekesed ja õpetlikud jutukesed. Kõik lastele mõeldud sisu on tasuta kasutamiseks.

Supermina veebileht keskendub peamiselt iseseisvatele meditatsioonidele ja eneseabimaterjalidele, kuid me võime korraldada erilistel puhkudel rühmameditatsioone või ühistegevusi. Jälgi meie uudiseid ja sündmuste teateid, et olla kursis tulevaste üritustega.

Supermina veebilehe meditatsioonid ja afirmatsioonid põhinevad erinevate traditsioonide ja teaduslike uuringute parimatel praktikatel ning Supermina filosoofial. Siiski võib tulemuste saavutamine olla individuaalne, ja parim viis efektiivsuse hindamiseks on järjepidevalt praktiseerida ja oma kogemustele tugineda.

Supermina veebilehe sisu põhineb erinevatel meditatsiooni, muusika, afirmatsioonide ja loodushelide praktikatel, mida toetavad paljud teadusuuringud ja eksperdid. Siiski tuleb meeles pidada, et iga inimese kogemus on individuaalne, ja see, mis töötab ühele inimesele, ei pruugi teisele sobida.

Uut sisu lisatakse Supermina veebilehele regulaarselt. Soovitame tellida meie uudiskirja või jälgida meid sotsiaalmeedias, et olla kursis viimaste uuendustega.

Sisu jagamiseks kasuta veebilehel olevaid jagamisnuppe, mis võimaldavad sul sisu jagada erinevates sotsiaalmeedia platvormidel. Kui jagamisnuppe pole, kopeeri ja kleebi sisu URL aadressiribalt ja jaga seda soovitud platvormil. 

Supermina veebilehe sisu on kaitstud autoriõigusega ning selle kasutamine on lubatud ainult Supermina OÜ kirjaliku loa alusel. Veebilehe sisu avalikustamisel peab säilima viide info algallikale.

Praegu on Supermina veebilehe põhikeel eesti keel. Kuid tulevikus võib olla plaanis lisada sisu ka teistes keeltes. 

Kasutajatugi ja tehnilised küsimused

Jah, Supermina veebileht on optimeeritud nii arvuti- kui ka mobiilseadmete jaoks, et tagada parim kasutajakogemus erinevates seadmetes.

Vastus: Kui Sul on küsimusi, probleeme või soovid jagada tagasisidet, võta meiega ühendust kontaktivormi kaudu. Oleme alati valmis aitama ja kuulama sinu ettepanekuid.

Kui märkad Supermina veebilehel sisu probleeme või tehnilisi rikkeid, võta palun meiega ühendust kontaktivormi kaudu või kirjutades e-posti aadressidele hello@supermina.ee (üldküsimused), help@supermina.ee (kasutajatugi) , et me saaksime probleemi lahendada. sinu tagasiside ja abi on meile väga olulised. 

Praegu on Supermina veebilehe põhikeel eesti keel. Kuid tulevikus võib olla plaanis lisada sisu ka teistes keeltes. 

Uudiskirjaga liitumiseks sisesta oma e-posti aadress Kontakti lehe allosas asuvasse uudiskirja registreerimisvormi. Pärast registreerumist saadame sulle regulaarselt teavet uute materjalide, uudiste ja eripakkumiste kohta.

Meie veebilehe turvalisus on meile väga oluline. Supermina veebileht kasutab SSL-sertifikaati, et tagada andmete krüpteerimine ning kaitsta kasutajate privaatsust ja turvalisust. Lisaks rakendame regulaarselt turvauuendusi, et hoida meie veebilehte turvalisena.

Jah, Supermina veebilehel on privaatsuspoliitika ja kasutustingimused, mis käsitlevad meie kasutajate isikuandmete kogumist, töötlemist, säilitamist ja jagamist, samuti veebilehe kasutamise reegleid ja tingimusi. 

Autoriõigustega ja koostööga seotud küsimused

Jah, kogu Supermina veebilehel olev sisu on kaitstud autoriõigustega. Palun ära kopeeri, levita ega kasuta meie sisu ilma meie eelneva nõusolekuta. Kui soovid jagada meie sisu, kasuta selleks mõeldud jagamisnuppe või kopeeri ja kleebi sisu URL.

Kui soovid kasutada Supermina veebilehe sisu oma teraapias, koolitustel või muudes professionaalsetes seadetes, võta meiega ühendust, et arutada koostöövõimalusi ja litsentsitingimusi.

Kui oled huvitatud oma sisu jagamisest Supermina veebilehel, võta meiega ühendust kontaktivormi kaudu. Arutame Sinu ettepanekuid ja võimalusi koostööks.

Kui soovid Supermina veebilehele toetust anda, võid seda teha erienevatel viisidel: jaga meie sisu sõprade ja perega, jälgi meid sotsiaalmeedias, osta meie poest tooteid või panusta muul viisil, kui see on võimalik. Samuti võid anda tagasisidet meie sisu kohta, et me saaksime pakkuda veelgi paremaid materjale.

Ei leidnud vastust? Esita oma küsimus.

"*" indicates required fields