Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Tervislik eluviis algab tervislikust toitumisest  ja mõtlemisest. Superminas keskendume sellele, kuidas inimene on tervik ja toit mõjutab meie füüsilist, vaimset ja emotsionaalset heaolu.

Supermina, pühendunud tervisliku ja tasakaalustatud eluviisi edendamisele, toetab kahte olulist kontseptsiooni: “Maastiku teooriat” ja “Loomulikku hügieeni”. Need põhimõtted on suunatud sellele, et aidata inimestel elada tasakaalustatud ja tervislikku elu, toetades keha loomulikku võimet püsida tervena ja tugevana.

1. Maastikuteooria: Maastikuteooria juured ulatuvad tagasi 19. sajandisse ja on seotud teadlaste nagu Antoine Béchamp tööga. Erinevalt traditsioonilisest patogeenikesksest meditsiinist, mis keskendub haigust põhjustavatele mikroobidele, rõhutab maastikuteooria organismi sisemise keskkonna tähtsust. See lähenemine väidab, et haigused tekivad siis, kui keha “maastik” ehk sisemine keskkond on tasakaalust väljas. Supermina ei toeta seda teooriat sajaprotsendiliselt, kuid siiski piisavalt paljusid põhimõtteid sellest teooriast.

Supermina lähtub sellest teooriast, toetades ideed, et tugevdamaks keha loomulikku vastupanuvõimet haigustele, tuleb keskenduda keha terviklikule tervisele. See hõlmab tasakaalustatud ja toitainerikast toitumist, piisavat hüdratatsiooni, kehalist aktiivsust, piisavat und ja stressi maandamise tehnikaid. Kõik need tegurid aitavad kaasa keha sisemise maastiku tugevdamisele ja tervislikule seisundile.

2. Loomulik e looduslik hügieen: Looduslik hügieen on terviklik tervisekontseptsioon, mis keskendub keha loomulikule enesetervendamise võimele. See põhineb arusaamal, et keha suudab ennast parandada ja puhastada, kui talle antakse sobivad tingimused. Looduslik hügieen soovitab elada kooskõlas looduslike põhimõtetega – sööma puhast, töötlemata toitu, olema füüsiliselt aktiivne, hoidma meelt positiivsena ja elama stressivabalt.

Supermina julgustab inimesi rakendama loodusliku hügieeni põhimõtteid oma igapäevaelus. See hõlmab tervisliku toidu tarbimist, regulaarset liikumist, piisavalt puhkust ja lõõgastust, stressi maandamise tehnikaid ning tervislikke suhteid enda ja ümbritseva keskkonnaga. Oluline on hoida keha ja meel tasakaalus, et toetada üldist heaolu ja ennetada haigusi.

Supermina toetab seda lähenemist, pakkudes ressursse ja teavet, mis aitab inimestel teha teadlikke valikuid oma tervise suhtes. Näiteks jagame nõuandeid tervisliku toitumise, väljakutsete ja stressi vähendamise tehnikate kohta.

Jaga inspiratsiooni

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga