Search
Close this search box.
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

Pood

Allahindlus!

Tööleht “Tänane aeg endale”

Original price was: 2,00 €.Current price is: 1,80 €.

Supermina “Tänane päev endale” tööleht on just see, mida sa vajad, et pühendada aega iseendale ja oma heaolule. See tööleht julgustab sind võtma aega, et mõelda läbi, mis teeb sulle tõeliselt rõõmu, ja planeerida päeva, mis on pühendatud just sulle. Alates hommikusest meditatsioonist kuni õhtuse lõõgastumiseni – see tööleht aitab luua päeva, mis on täis enesehooldust ja rahu. See on suurepärane vahend, mida kasutada päevadel, kui vajad lõõgastumist, taastumist või lihtsalt soovid nautida aega iseendaga. “Tänane päev endale” aitab sul meeles pidada, et väärid hoolt ja armastust ning tuletada sulle meelde, kui oluline on enda eest hoolitsemine.

 SuperKlubi liikmele sisaldub tööleht paketis ja on leitav praktiliste materjalide lehelt.

Meie hoolikalt koostatud töölehed on loodud selleks, et pakkuda sulle praktilisi harjutusi ja tegevusi, mis aitavad sul saavutada oma eesmärke, parandada oma oskusi ja avastada oma tõeline potentsiaal.

Kasuta neid töölehti üksi või koos meie teiste Supermina ressurssidega, et luua endale terviklik ja jõustav enesearengu kava. Alusta juba täna ja tee esimene samm iseenda superversiooni suunas!