• Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 
  • Sa ei ole veel tooteid lisanud.
Ostukorvi
Kokku: 0,00 

#supermina90 väljakutse

Minu #supermina90 väljakutse: 90 päeva uue identiteedi poole.

Tere, Mina olen Reilika, Supermina looja.

Täna alustan ma oma 90-päevast teekonda #supermina90 uue identiteedi loomisel. Otsustasin oma identiteeti ja harjumusi 90 päeva jooksul muuta, sest tunnen, et on aeg ennast raputada ja taasjoonduda energia ja eesmärkidega, milles soovin olla. Viimased kuud on olnud stressirohked ja olen tundnud, et enese eest hoolitsemine ja minu enda vajadused on jäänud tahaplaanile. See väljakutse on võimalus keskenduda taas iseendale, muuta oma igapäevaseid harjumusi ja luua uus identiteet, mis peegeldab minu tõelisi väärtusi ja eesmärke. #supermina90 on minu teekond autentsema ja distsiplineerituma mina suunas.

Väljakutse raames hakkan ma igapäevaselt rakendama järgmisi harjumusi:

  1. Varajane äratus: ärkan iga päev kell 6:00, et alustada oma päeva rahulikult ja keskendunult.
  2. Meditatsioon: pühendan aega hommikul meditatsioonile, et saavutada vaimne selgus ja rahu.
  3. Lugemine: loen iga päev, et avardada oma silmaringi ja õppida uusi asju.
  4. Kirjutamine: kasutan kirjutamist oma mõtete ja tunnete selgitamiseks, peegeldamiseks ja manifesteerimiseks.
  5. Veepaast ja toortoitumine: integreerin oma igapäevaellu veepaastu ja toortoitumise, et hoida oma keha tervena ja puhastada seda. Esialgu alustan veepaastuga – vaatan sisetunde pealt selle pikkust.
  6. Füüsiline aktiivsus: hoolitsen oma keha eest regulaarse füüsilise aktiivusega.
  7. Päeva planeerimine: planeerin oma päeva, et keskenduda olulistele eesmärkidele ja tõsta efektiivsust.
  8. Olulised tegevused äriliste eesmärkide poole liikumisel: lisaks iseenda arendamisele plaanin teha sama ka ettevõtlusega.
  9. Õhtused praktikad: lõpetan päeva tänulikkuse, visualiseerimise ja refleksiooniga, et vaadata tagasi päeva saavutustele ja õppetundidele.

Need harjumused aitavad mul saavutada oma eesmärke, järgida oma väärtusi ja luua uut identiteeti.

Lisaks kutsun sind kaasa elama ja osalema minu väljakutses. Jagan oma igapäevaseid kogemusi, emotsioone ja arengut oma Instagrami kontol https://www.instagram.com/supermina.ee/. See on suurepärane võimalus jälgida reaalajas, kuidas ma väljakutsega toime tulen, ja saada inspiratsiooni.

Kui tunned, et see teekond võiks sindki kõnetada, oled teretulnud liituma #supermina90 väljakutsega. See on suurepärane võimalus koos kasvada, end proovile panna ja jagada oma kogemusi. Olen põnevil, et näha, kuidas me koos oma eesmärke saavutame ja uusi harjumusi loome.

#supermina90

Jaga inspiratsiooni